B72220S0750K101
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72220S0750K101
  • 1
Diameter : 20 mm
Voltage Rating AC : 75 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6.5 kA
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 200 V
Series : StandardD
Voltage Rating DC : 100 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 2900 pF
Product : MOV
Manufacturer : EPCOS / TDK
Description : Varistors 75volts 6500A